200 ₺ Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 ₺ Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 ₺ Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 ₺ Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Hakkımızda


İnsanoğlu, binlerce yıldır; demiri işlemiş, ağacı işlemiş, taşı işlemiş, toprağı işlemiş ve tarih boyunca emek üreterek gelirini ticaretten elde etmiştir. Bu sebeple ticaret de; tarih içerisinde değişimden ve gelişimden nasibini büyük oranda almıştır. İnternetten Satış, Dünya'nın apaçık bir gerçeği olarak, artık güneş gibi önümüzde durmaktadır.

Asrımızın en mühim hastalıklarından biri olan COVID-19 ile mücadele kapsamında home ofis olarak tüm arkadaşlarımız evlerinde hizmet vermektedir. Hastalığın geçmesine müteakip yine de mesafe kurallarına uygun bir şekilde iş yerimizde faaliyetlerimize devam edeceğiz.

Buradaki amacımız; e-ticaretin sürekli yenilenen kurallarını öğrenmek ve kurmuş olduğumuz pazarcaddesi.com üzerinden satıcılarımız ve müşterilerimizle beraber, satıcının kâr ettiği ve alıcının da zarar etmediği bir ticareti geliştirmektir. 

Model çalışma; başarı için eskimeyen en değerli metottur. Çalışma modelimizle, ülkemizin e-ticaret açısından çok zengin dinamiklere insanımız sayesinde sahip olacağına inanıyoruz.

Birlikte uzun yıllar çalışmak dileğiyle.. 
Yükleniyor...